HomeEinderstraat 1

Einderstraat 1

Slaapkamers: 3 slaapkamers
Bouwjaar: 0
Energielabel: C
Kale huurpijs

€ 770,14

Beschrijving woning

Over de woning
Mooi appartement gelegen op de eerste verdieping, complex met lift. De woning beschikt over 3 slaapkamers, dichte keuken en extra bergruimte. 

Over de buurt
De altijd gezellige Markt van Kerkrade heeft u -naast het ruime winkelaanbod- onder handbereik. Het busstation ligt op 5 loopminuten.

Beschikbaarheid 
Juni 2026.

Plattegrond 
De werkelijke indeling van de woning kan afwijken van de plattegrond.

Voor wie 
De woning is geschikt voor 2 tot 4 personen vanaf 21 jaar. 

Documenten klaarzetten in Thuis in Limburg
Als jouw documenten klaarstaan, is een eventuele woningtoewijzing sneller geregeld!

Om kans te maken op de woning, moet je de documenten vóór het einde van de interessepeiling uploaden. Dat kan in het onderdeel ‘Mijn documenten’ (ook van een eventuele mede-aanvrager). Maak je BSN-nummer overal onleesbaar voordat je het bestand uploadt.

  • Inkomensverklaring. U kunt uw inkomensverklaring (IB60) zelf downloaden in Mijn Belastingdienst. U kunt ook een kopie maken van uw aanslag inkomstenbelasting.
  • Ben je ondernemer? Lever dan een officiële verklaring van de boekhouder aan met daarop het belastbare jaarinkomen van het lopende jaar en de aanslag inkomstenbelasting van het voorgaande boekjaar.
  • Loonstroken of uitkeringsstroken van de laatste 4 maanden of het meest recente pensioenoverzicht (geen bankafschriften).
  • BRP-uittreksel (Basisregistratie Personen) met adreshistorie én gezinssamenstelling, niet ouder dan 6 maanden, zowel van jou als van een eventuele mede-aanvrager. Dit kun je (online) aanvragen bij de gemeente waar je woont.
  • Wij hebben een Verhuurdersverklaring nodig van de afgelopen 5 jaar. Deze kun je opvragen bij je verhuurder en mag niet ouder zijn dan 3 maanden. Als je in de afgelopen 5 jaar meerdere keren bent verhuisd, moet je van elke verhuurder in die periode een verhuurdersverklaring laten zien. Ben je huurder bij HEEMwonen? Dan hoef je geen verhuurdersverklaring aan te leveren.
  • Ben je in het bezit van een eigen woning? Dan hebben we een hypotheekverklaring van je woning nodig.
  • Akkoord van bewindvoering of budgetbeheer (indien van toepassing).
  • Ouderschapsplan. Mag je kind als meeverhuizende worden ingeschreven bij Thuis in Limburg? Dat kan als je kind minstens 50 % van de tijd bij jou woont. Dit moet ook in het ouderschapsplan staan.

*Vermelde huurprijs is onder voorbehoud.

Informatie over woning

Totale oppervlakte

81

Oppervlakte slaapkamer(s)

8, 8, 16

Oppervlakte woonkamer

21

Tuin

Nee

Balkon

Ja

Berging

Beschikbaar per

juni 2026

Kosten

Kale huurprijs
€ 770,14
Servicekosten
€ 36,00
+
Totale huurprijs
€ 806,14
Rekenhuur

Kunnen we je helpen?

maandag 25 mei zijn we gesloten i.v.m. Pinksteren!

Op maandag 25 mei is het kantoor van HEEMwonen gesloten in verband met Pinksteren.

Tijdens deze dag zijn wij telefonisch en per chat niet bereikbaar en kunnen wij geen bezoekers ontvangen.

Uiteraard zijn wij voor spoedgevallen wel 24 uur per dag te bereiken via 045 645 44 44 

Belangrijke melding

Op dit moment werkt Mijn HEEMwonen helaas niet. Er wordt hard gewerkt aan een oplossing.

Daarnaast is de acceptatiemail met betaallink nog niet verstuurd door een update van ons systeem. Wij verwachten deze eind van de week alsnog te kunnen versturen.

Onze excuses voor het ongemak.

Verwerking van verzoeken

Van 29 december tot en met 2 januari voeren we een update uit in ons systeem. Daardoor behandelen we verzoeken binnen 5 tot 7 werkdagen.
Onze excuses voor het ongemak.

Spoedmeldingen worden uiteraard wel direct behandeld.

Spoedreparaties kunt u gewoon voor bellen op ons algemene nummer

 

Openingstijden feestdagen:

Woensdag 31 december
  • Telefonisch bereikbaar tot 15:00 uur (woensdag 31 december)
  • Chatten is mogelijk van 09:00 uur tot 15:00 uur (woensdag 31 december)
  • Balie de hele dag gesloten
Donderdag 1 januari
  • Gesloten

Voor spoedgevallen zijn we 24 uur per dag bereikbaar via 045 645 4444