HomeEen dag mee met projectleider Erik

Een dag mee met projectleider Erik

We lopen een dag mee met Erik, projectleider bij HEEMwonen. Hij houdt zich bezig met verschillende renovatieprojecten.

Even voorstellen

Erik werkt al een tijdje als projectleider renovaties bij HEEMwonen. Hij zorgt ervoor
dat verbouwingen goed verlopen. Erik maakt een plan, onderhoudt contact met verschillende partijen en houdt de kosten en tijd in de gaten. Hij controleert ook of het werk goed wordt uitgevoerd en lost problemen op. Samen met vaste partners zorgt Erik ervoor dat de verbouwing op tijd en binnen budget klaar is. Zo draagt Erik zijn steentje bij en kan hij elke dag iets betekenen voor de bewoners.

 

Samenwerken

“Geen dag is hetzelfde, dat vind ik leuk,’’ vertelt een enthousiaste Erik. Als Erik rustig moet werken, doet hij dat thuis. Maar voor vergaderingen is hij in de buurt of op kantoor. “Ik start de dag het liefst door een kopje koffie te drinken en een praatje te maken met (externe) collega’s. Het is belangrijk om met iedereen goed contact te houden, want bij renovaties komen vaak veel taken tegelijkertijd,” vertelt hij.


We kijken mee bij twee projecten in Landgraaf. De grote renovatie van appartementen aan de Europaweg Zuid en het opknappen van eengezinswoningen aan de Pasteurstraat.


Bij deze projecten werkt HEEMwonen samen met aannemer Laudy Bouw & Ontwikkeling. Samen trekken we op in het contact met bewoners. Dit begint al bij de bewoners aan de keukentafel. Laudy informeert hen over wat er gaat gebeuren, wat de werkzaamheden zijn, hoe lang het gaat duren en of ze thuis moeten blijven tijdens de werkzaamheden. In de buurt is Laudy ook de contactpersoon bij verdere vragen of informatie. Dit is de beste manier om in contact te blijven met bewoners. Bewoners worden op de hoogte gehouden via de nieuwsbrief. Hier staat bijvoorbeeld in wanneer hun woning gerenoveerd wordt. Zo staan ze niet voor verrassingen en blijven ze betrokken bij de plannen en voortgang van het project.

Werkzaamheden projecten Landgraaf

HEEMwonen probeert tijdens een renovatie zoveel mogelijk tegelijk te doen, bijvoorbeeld binnen en buiten de woning. Wanneer we meerdere werkzaamheden tegelijk plannen, proberen we om de overlast beperkt te houden. Bij de projecten aan de Europaweg Zuid en Pasteurstraat worden bijvoorbeeld kozijnen vervangen, isolatieglas geplaatst en gevels gerepareerd. “Het is belangrijk om bewoners goed te informeren en bereikbaar te zijn voorvragen,’’ vult Erik aan.

 

Toekomstplannen

HEEMwonen heeft de komende jaren nog veel buurten om te renoveren. Elke drie jaar bekijken we of de woningen nog aan de eisen voldoen. Woningen met een rood energielabel krijgen nu voorrang. Voor 2028 moeten alle woningen energiezuinig zijn, een grote klus die we samen met alle partners aanpakken. Ook na de renovaties is het belangrijk om contact te houden met bewoners. Zo kunnen wij leren wat er is mee- en tegengevallen tijdens de werkzaamheden en dit de volgende keren verbeteren.


De dag is omgevlogen. We bedanken Erik voor de leuke dag, maar ook voor zijn harde werk in de buurt!

Delen

Kunnen we je helpen?

Openingstijden tijdens de feestdagen:

  • Op 19, 23, 24, 27 en 31 december zijn wij vanaf 12:30u gesloten.
  • Op 20, 25 en 26 december en 1 januari zijn wij gesloten.
  • Op 30 december zijn wij geopend van 8:30 tot 17:00 uur.

Je kunt wel mailen naar info@heemwonen.nl

(Let op: door de feestdagen ontvang je later een reactie dan normaal!)

Voor spoedgevallen zijn we uiteraard 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Je kunt hiervoor bellen naar 045 645 4444.